Žyma: Virinta

Baidarių nuoma: kainos išliko tos pačios

Didėjančios baidarių nuomos išlaidos ant aktyvaus laisvalaikio mėgėjų, vandens turistų pečių nukristi neturėtų. Baidarių nuomos kainos išliko tokios pačios.
Ekstremaliausi baidarių entuziastai sezoną jau pradėjo, tačiau norintys pastovesnių orų ir maudynių upėse dar lūkuriuoja birželio. Baidarių nuomos paslaugas teikiantys kolegos pasakojo, kad baidarių sezoną pradėjo dar kovo viduryje, kai Vokės upėje apsupti ledo lyčių vienvietėmis baidarėmis išplaukė pirmieji šios pramogos fanatikai. Kadangi Lietuvoje vandens turizmo (baidarininkų) fanatikų tėra kelios grupelės, sezono įkarščio tikimasi birželio–rugpjūčio mėnesiais.
Savaitgaliais išnuomoti visas turimas baidares galima tikėtitis tik jau po Joninių. Klientų srautai gana stabilūs, didelio svyravimo nėra. Galbūt prastesni buvo 2009 m., kai prasidėjo krizė ir žmonės buvo išsigandę dėl ateities. Dabar, jei vasara karšta, baidarių tenka skolintis iš kolegų. Su jais labai plačiai bendradarbiaujame.
Na o pavasarį gyventojai paprastai plaukia Siesarimi, Anykšta, Virinta, Žeimena ir kitomis upėmis. Šventąja baidarių mėgėjai jau plaukia rečiau, nes renkasi labiau vingiuotas ir daugiau nuotykių žadančias upes.
Pavasario sezoną vienam žmogui baidarės nuoma kainuoja apie 30 litų, o vasarą ji pabrangsta labai nedaug. Baidarių nuomos kainos, palyginti su praėjusiais metais, nesikeitė: „Nenorime gąsdinti klientų didesnėmis kainomis, nors degalai brangsta, tad automatiškai turėtų brangti ir paslaugos (baidares reikia ir nuvežti, ir parvežti). Išlaikyti senus klientus ir pritraukti naujų stengiamės pastovumu ir lojalumu.“