Category Archives: Baidarių nuoma

Baidarių nuoma, kontaktai: Anykščių raj., Kavarskas, Šventosios g.

AUKŠTAITIJA – Kavarskas, Anykščių raj.,

Baidarių nuoma, el. pašto adresas info@baidare1.lt, tel. 8-659-92121

Baidariu REZERVACIJA

Kaip atvykti, vietos paaiškinimas:

Baidarių nuoma: kainos išliko tos pačios

Didėjančios baidarių nuomos išlaidos ant aktyvaus laisvalaikio mėgėjų, vandens turistų pečių nukristi neturėtų. Baidarių nuomos kainos išliko tokios pačios.
Ekstremaliausi baidarių entuziastai sezoną jau pradėjo, tačiau norintys pastovesnių orų ir maudynių upėse dar lūkuriuoja birželio. Baidarių nuomos paslaugas teikiantys kolegos pasakojo, kad baidarių sezoną pradėjo dar kovo viduryje, kai Vokės upėje apsupti ledo lyčių vienvietėmis baidarėmis išplaukė pirmieji šios pramogos fanatikai. Kadangi Lietuvoje vandens turizmo (baidarininkų) fanatikų tėra kelios grupelės, sezono įkarščio tikimasi birželio–rugpjūčio mėnesiais.
Savaitgaliais išnuomoti visas turimas baidares galima tikėtitis tik jau po Joninių. Klientų srautai gana stabilūs, didelio svyravimo nėra. Galbūt prastesni buvo 2009 m., kai prasidėjo krizė ir žmonės buvo išsigandę dėl ateities. Dabar, jei vasara karšta, baidarių tenka skolintis iš kolegų. Su jais labai plačiai bendradarbiaujame.
Na o pavasarį gyventojai paprastai plaukia Siesarimi, Anykšta, Virinta, Žeimena ir kitomis upėmis. Šventąja baidarių mėgėjai jau plaukia rečiau, nes renkasi labiau vingiuotas ir daugiau nuotykių žadančias upes.
Pavasario sezoną vienam žmogui baidarės nuoma kainuoja apie 30 litų, o vasarą ji pabrangsta labai nedaug. Baidarių nuomos kainos, palyginti su praėjusiais metais, nesikeitė: „Nenorime gąsdinti klientų didesnėmis kainomis, nors degalai brangsta, tad automatiškai turėtų brangti ir paslaugos (baidares reikia ir nuvežti, ir parvežti). Išlaikyti senus klientus ir pritraukti naujų stengiamės pastovumu ir lojalumu.“

Baidarių mėgėjai žiemą mėgsta plaukioti tik tada, kai būna bent kiek sniego

Šilta žiema nepalanki baidarių nuomai. Upės nenusekusios, ledo irgi nėra, bet plaukimo žiemą gerbėjai labiau mėgsta, kai būna bent šiek tiek sniego.
Tol, kol nerа sniego, bemaž nėra ir baidarininkų.
Sniegu užklotos vaizdingos pakrantės ir gamtą kaustanti ramybė – žiemos irklavimo privalumai, todėl vandens turistai vis dar laukia, kada ims sūkuriuoti snaigės. Iki šiol jų neviliojo šiltos žiemos gamtos peizažas, niekuo nesiskiriantis nuo vėlyvo rudens.
Aplamai turistavimas žiemą Lietuvoje, nekalbant apie vandens turizmą, dar neturi tokių tradicijų kaip Skandinavijoje ar Amerikoje.
Nors baidarės žiemą i upes įleidžiamos ne pirmus metus, bet tai daro tik keletas ir tie patys žmonės.
Vandens turistų grupelėse atsiranda ir naujokų, bet baidarininkų branduolys išlieka tas pat.
Kainos žiemą nesikandžioja, išsinuomoti baidarę – perpus pigiau nei vasarą: para – apie 35 litus.
Baidarių nuoma sunkmetį tebejunta. Toli ne kiekvieną savaitgalį turistai baidares sumerkia į upes ir kitus vandens telkinius. Anksčiau jų pasitaikydavo vienas kitas, dabar dar mažiau.
Dabar žiemą – visiška tyla. Tik Vasario 16-ajai ir Kovo 11-ajai kaikas užsisako. Paprastai per šias šventes kasmet plaukia tie patys žmonės. Susiburia po 10–30 draugų.
Baidarių nuoma pagyvėja pavasariop, kai upėse vanduo ima smarkiau kunkuliuoti.
Žiemą baidarių nuomos kainos – sutartinės. Kaina priklauso ir nuo plaukiančių žmonių skaičiaus, ir maršruto ilgio. Žiemą išsinuomoti tenka ir drėgmės nepraleidžiančius kostiumus.
Plaukiant baidarėmis žiemą, sušalti neįmanoma
Plaukiant žiemą, jei nedidesnis nei dešimties laipsnių šaltis, sušalti bemaž neįmanoma, mat jei smarkiau irkluojama, tikrai nebus šalta.
Tačiau sunkumų kiltų išsirengus į žygį, kai spaudžia smarkokas šaltis. Tuomet apledėja irklai, apranga, baidarės, jas dėl ledo sunku ištraukti į krantą.
Nors keletas žmonių iš grupės turėtų vilkėti neperšlampančius drabužius – hidrokostiumus, nes kas gi antraip liptų į vandenį nuleisti ar ištraukti į krantą baidarių?
Miegoti palapinėje žiemą – ne šalčiau nei vasarą lyjant lietui. Svarbiausia – turėti gerus miegmaišius ir tinkamą aprangą.

     

Baidarės Anykščuose, baidarės Aukštaitijoj, baidarės Šventoji, vandens turizmas

Jei kol kas nežinote kur norite plaukti – parašykite ar paskambinkite mums ir mes jums patarsime geriausią vairiantą atsižvelgiant į jūsų komandą bei jūsų skiriamą laisvąjį laiką.

Jei niekada nesatę plaukę baidarėmis, mes organizuosime trumpus mokymus apie tai, kas yra svarbu esant ant vandens bei kaip valdyti baidarę. Esant poreikiui, galime suteikti lydintį asmenį, kuris gali būti ypač naudingas jei plauksite su nepilnamečių grupe.

Mes norėtume tapti jūsų draugu organizuojant plaukimus baidarėmis. Tad visuomet stengsimės patarti kas yra geriausia ar padėsime net esant kebliausioms situacijoms.

Baidrės, baidarė, plastikinė baidarė, dvivietė baidarė

Baidarės patogios sėdynės, erdvi daiktadėžė. Baidarė stabili, greita ir paprastai valdoma. Baidarėje galima pasisodinti vaiką maždaug iki 7 m ar savo keturkojį augintinį. Tai lietuviško dizaino baidarė. Populiariausias plastikinės baidarės dizainas Lietuvoje.

 

Baidarės tipas: turistinė – pramoginė baidarė

3 sandarios oro erdvės (dėl papildomo saugumo),
elastiniai kordai, paviršiuje tvirtinti smulkesniems daiktams,
2 patogios sėdynės,
1 sandari bagažinė.

Baidarių nuoma

aktyvus poilsis, kelionės upėmis, plaukimas baidare, baidarės, baidarės, baidare, baidare, baidarė, baidarių nuoma, baidarių nuoma, baidarės nuoma, baidaremis, baidarėmis, vandens turizmas,  vandens pramogos